Vyhledávání


Kontakt

Asterie s.r.o.
Limuzská 2110/8
100 00 , Praha 10
IČO: 27879941

E-mail: asteriesro@gmail.com

Novinky

Asterie vzkazuje: Svěřte dluhy do našich rukou!

27.07.2010 10:52
Konec března přinesl alarmující zjištění. Běžní občané dluží za úvěry dohromady 43 miliard, tedy o...

Asterie vs Profidebt s.r.o.

04.05.2010 12:11
Profidebt s.r.o. podal žalobu proti klientce Asterie – paní Ludmile Raždíkové. Soud uznal nárok...

Asterie vs VZP

28.04.2010 12:14
Oddělení správy dluhů společnosti Asterie může slavit další úspěch. Dva klienti Asterie, pan Vilém...

Asterie a sociálka v Přerově

25.04.2010 12:15
Klient Asterie, pan Novosad, měl okresní správě sociálního zabezpečení v Přerově zaplatit doplatek...

Asterie a GE Money Multiservis

24.04.2010 12:17
Asterie jednala s věřitelem GE Money Multiservis. Jednalo se o klientku Petru Vokurkovou, která...

Individuální splácení pohledávky

20.04.2010 12:20
Klientka Asterie, paní Eva Jechová, nezvládala splácet své pohledávky. Jak takové jednání vypadá +...
<< 1 | 2 | 3 >>

Řešení na kompletní oddlužení - Asterie s.r.o.

Asterie - logo

V poslední době, s odeznívajicí celosvětovou ekonomickou krizí, se stále více lidí dostává do začarovaného kruhu dluhů a finančních problémů. Stačí k tomu velice málo - například ztratit práci. Pokud má nezaměstnaný člověk finančí pohledávky, které musí každý měsíc splácet, bez příjmu to jde těžko. Spousta lidí řeší tuto situaci půjčkou či úvěrem a zabředávají do problémů ještě více.

 

Asterie s.r.o.

Společnost Asterie s.r.o. je původem česká společnost. Její specializací je pomoc lidem v bezvýchodných finančních situacích - jinými slovy oddlužení. Asterie patří k silným hráčům v oboru. Je složená z profesionálů ve finanční sféře s mnohaletými zkušenostmi, především na oblast půjček, hypoték a dalších finančních produktů. 

 

Proč oddlužení?

  • Tíží Vás závazky, která už nezvládáte, či v budoucnu nebudete zvládat splácet?
  • Umíte si vyjednat se všemi věřiteli snížení splátek na úsnosnou mez?
  • Uvědomujete si, že další půjčka není řešení Vašeho problému?
  • Zdá se Vám situace bezvýchodná a propadáte beznaději?

Kompletní oddlužení jedině u Asterie

Oddlužení nabízí velké množství firem, ale jak si vybrat tu správnou? Společnost Asterie se řadí k profesionálům na trhu s mnohaletými zkušenostmi. Celý proces oddlužení má detailně zpracován. Má vyvinuté vlastní SW nástroje a metody.

Asterie vychází svým klientům maximálně vstříc a chápe jejich problém komplexně. Proto mimo služeb oddlužení  funguje i jako pracovní agentura, která je registrovaná u Ministerstva práce a sociálních věcí. Pomáhá klientům se strukturovaným životopise, hledá svým klientům práci v České republice tak i v zahraničí. Mezi oblíbené země patří Švýcarsko. Podmínkou je znalost němčiny, která je ověřena testem. Největší šance na uplatnění mají zdravotní sesry, svářeči či řezníci. Asterie zajistí ubytování na první 3 měsíce a podpis smlouvy až na 5 let.

Díky procesu oddlužení a zajištění nových příjmů jsou naši klienti opět schopni splácet své závazky a samotné oddlužení je stává již pouhou formalitou bez zbytečného stresu a strachu z věřitelů.

 

Jak oddlužení funguje

Mnozí lidé mají zkreslené představy o oddlužení a myslí si, že všechny jejich dluhy zaplatí Asterie za ně. Naše společnost budou fungovat jen jako Váš rádce a prostředník mezi věřiteli. Našim úkolem jsou administrativní činnosti, komunikace a vyjednávání s věřiteli, exekutory a bankami. Výsledkem je vyjednání kompromisů, snížení Vašich splátek a odvrácení exekucí. Vše záleží na Vaší aktivitě a zodpovědném přístupu.

 

Princip oddlužení

 

Asterie udržuje dobré vztahy s exekutory a některými finančními ústavy. Proto má tolik spokojených klientů a pozitivních referencí. Například lze vyjednat i odblokování účtu při dodržení určitých podmínek.

Asterie je synonymum pro komplexní oddlužení a vyřešení Vašich finančních problémů! Naše motto: "My nemáme klienty, máme pacienty. A musíme je vyléčit!"

Jsou služby poskytované společností Asterie podvod?

Tvrzení, že Asterie zaplatí dluhy za vás, je opravdu podvod. Na tomto principu know-how firmy opravdu nestojí. Asterie, s.r.o. je společností, která nabízí komplexní pomoc při oddlužení. Tým Asterie se stává pouze správcem vašich dluhů. To znamená, že certifikovaní poradci (jako jediný na našem území), vám mohou pomoci vyjednat lepší splátkové podmínky, dokonale vás připravit na soudní spory vyřizovat administrativu, hledat zaměstnání a zajistit tak další příjmy.

Pokud se stále ještě někteří lidé domnívají, že jsou služby Asterie podvod, mohou si zkusit vyjednat lepší podmínky splácení sta tisícových dluhů svépomocí. Ale je třeba počítat s tím, že z této bitvy vzejde jen jeden vítěz…a osamocená fyzická osoba to nebude.

  • Typický klient Asterie má 10 věřitelů a dluh okolo půl milionu Kč?
  • Smlouva o oddlužení není časově omezená
  • Češi, kteří mají zaměstnání odmítají druhé?
  • Jen 9% Čechů má 2 zaměstnání, u Němců to je 81%

Odkazy na partnerské weby

Asterie s.r.o.
  • Klíč k oddlužení Asterie pomáhá lidem v oddlužení