Vyhledávání


Kontakt

Asterie s.r.o.
Limuzská 2110/8
100 00 , Praha 10
IČO: 27879941

E-mail: asteriesro@gmail.com

Novinky

ČSOB Pojišťovna, a.s.

03.03.2010 12:22
Exekutorský úřad na základě podnětu společnosti Asterie, s.r.o. oddložil exekuci proti povinnému do...

Porušení smlouvy o úvěru

17.11.2009 00:00
Klient, pan Miloslav dlužil věřiteli GMAC a. s. částku 159 000,- Kč. Smlouva o úvěru byla ukončena...

Odvrácená exekuce

27.10.2009 00:00
Klientka, paní Danuše (tel.: +420602884845) dlužila věřiteli částku 50 000,- Kč a nebylo v jejích...

Nařízená exekuce

26.10.2009 00:00
Klient, pan Jiří (tel.: +420606536345) dlužil věřiteli Kooperativa pojišťovna,a.s.,Vienna Insurance...

Snížení splátky

16.10.2009 00:00
Po oslovení věřitele naší klientky paní A. Netroufalové (+420721847165) jsme dosáhli dalšího...

Vyjednávání s věřiteli

12.10.2009 00:00
Naše klientka, paní Leona, dlužila věřiteli částku vyšší 100 000,- Kč. Pravidelné splátky...
<< 1 | 2 | 3

Řešení na kompletní oddlužení - Asterie s.r.o.

Asterie - logo

V poslední době, s odeznívajicí celosvětovou ekonomickou krizí, se stále více lidí dostává do začarovaného kruhu dluhů a finančních problémů. Stačí k tomu velice málo - například ztratit práci. Pokud má nezaměstnaný člověk finančí pohledávky, které musí každý měsíc splácet, bez příjmu to jde těžko. Spousta lidí řeší tuto situaci půjčkou či úvěrem a zabředávají do problémů ještě více.

 

Asterie s.r.o.

Společnost Asterie s.r.o. je původem česká společnost. Její specializací je pomoc lidem v bezvýchodných finančních situacích - jinými slovy oddlužení. Asterie patří k silným hráčům v oboru. Je složená z profesionálů ve finanční sféře s mnohaletými zkušenostmi, především na oblast půjček, hypoték a dalších finančních produktů. 

 

Proč oddlužení?

  • Tíží Vás závazky, která už nezvládáte, či v budoucnu nebudete zvládat splácet?
  • Umíte si vyjednat se všemi věřiteli snížení splátek na úsnosnou mez?
  • Uvědomujete si, že další půjčka není řešení Vašeho problému?
  • Zdá se Vám situace bezvýchodná a propadáte beznaději?

Kompletní oddlužení jedině u Asterie

Oddlužení nabízí velké množství firem, ale jak si vybrat tu správnou? Společnost Asterie se řadí k profesionálům na trhu s mnohaletými zkušenostmi. Celý proces oddlužení má detailně zpracován. Má vyvinuté vlastní SW nástroje a metody.

Asterie vychází svým klientům maximálně vstříc a chápe jejich problém komplexně. Proto mimo služeb oddlužení  funguje i jako pracovní agentura, která je registrovaná u Ministerstva práce a sociálních věcí. Pomáhá klientům se strukturovaným životopise, hledá svým klientům práci v České republice tak i v zahraničí. Mezi oblíbené země patří Švýcarsko. Podmínkou je znalost němčiny, která je ověřena testem. Největší šance na uplatnění mají zdravotní sesry, svářeči či řezníci. Asterie zajistí ubytování na první 3 měsíce a podpis smlouvy až na 5 let.

Díky procesu oddlužení a zajištění nových příjmů jsou naši klienti opět schopni splácet své závazky a samotné oddlužení je stává již pouhou formalitou bez zbytečného stresu a strachu z věřitelů.

 

Jak oddlužení funguje

Mnozí lidé mají zkreslené představy o oddlužení a myslí si, že všechny jejich dluhy zaplatí Asterie za ně. Naše společnost budou fungovat jen jako Váš rádce a prostředník mezi věřiteli. Našim úkolem jsou administrativní činnosti, komunikace a vyjednávání s věřiteli, exekutory a bankami. Výsledkem je vyjednání kompromisů, snížení Vašich splátek a odvrácení exekucí. Vše záleží na Vaší aktivitě a zodpovědném přístupu.

 

Princip oddlužení

 

Asterie udržuje dobré vztahy s exekutory a některými finančními ústavy. Proto má tolik spokojených klientů a pozitivních referencí. Například lze vyjednat i odblokování účtu při dodržení určitých podmínek.

Asterie je synonymum pro komplexní oddlužení a vyřešení Vašich finančních problémů! Naše motto: "My nemáme klienty, máme pacienty. A musíme je vyléčit!"

Jsou služby poskytované společností Asterie podvod?

Tvrzení, že Asterie zaplatí dluhy za vás, je opravdu podvod. Na tomto principu know-how firmy opravdu nestojí. Asterie, s.r.o. je společností, která nabízí komplexní pomoc při oddlužení. Tým Asterie se stává pouze správcem vašich dluhů. To znamená, že certifikovaní poradci (jako jediný na našem území), vám mohou pomoci vyjednat lepší splátkové podmínky, dokonale vás připravit na soudní spory vyřizovat administrativu, hledat zaměstnání a zajistit tak další příjmy.

Pokud se stále ještě někteří lidé domnívají, že jsou služby Asterie podvod, mohou si zkusit vyjednat lepší podmínky splácení sta tisícových dluhů svépomocí. Ale je třeba počítat s tím, že z této bitvy vzejde jen jeden vítěz…a osamocená fyzická osoba to nebude.

  • Typický klient Asterie má 10 věřitelů a dluh okolo půl milionu Kč?
  • Smlouva o oddlužení není časově omezená
  • Češi, kteří mají zaměstnání odmítají druhé?
  • Jen 9% Čechů má 2 zaměstnání, u Němců to je 81%

Odkazy na partnerské weby

Asterie s.r.o.
  • Klíč k oddlužení Asterie pomáhá lidem v oddlužení